جمعه, 18 آذر 1401
تبلیغات شما بالای خبر

مشروح اخبار

ضعف در امکانات ورزشی و ورزشکاران امیدوار به آینده؛
تمرین و آروزی صعود تیراندازان بوشهری در آغوش فضای عمومی شهری 
 
به گزارش پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند، نبود امکانات ورزشی های تخصصی یا مزایده های بدون کارشناسی در واگذاری سالن های ورزشی در استان بوشهر، دلیل اصلی روی آوردن ورزشکاران به فضای عمومی و محیط های شهری است.
 
در حاشیه منازل نیایش شهر بوشهر شاهد تمرین دو تیرانداز با رویکرد تمرین حرفه ای بودیم که بزودی گزارش آن با پاسخ مسئولین امر از هیات تیراندازی و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تهیه و از سایت خبری عالی شهروند و این کانال خبرر در واتساپ منتشر خواهد شد.
 
البته جدیدا جوانان بلحاظ نبود امکانات لازم در سالن های ورزشی و همچنین خرابی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و گاها بسته بودن درب سالن ها، جوانان را به بستر جامعه کشانده یا به سالن های مسکونی شخصی جهت تمرینات خود که بیسترین این ورزش ها شامل بدنسازی، ورزش های رزمی می پردازند.
 
بزودی در این رابطه گزارش کامل...
لینک عضویت در کانال واتساپ عالی شهروند
https://chat.whatsapp.com/GeDbsgKfGIn9EjHLzm0hjd
 
از تلاش مسولین کاردان که برای رفاه اجتماعی تلاش می ورزند تا  مشکلات محله خود با ما در میان بگذارید تا ان شالله مسول کاردان تشویق و مسول نا کارآمد نیز تشویق به کار و خدمت شود.
 
 *پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند* 
 
ی یا پیام واتساپ
09176216305
 
 
دکتر قالیباف رئیس مجلس و دکتر حسینی رئیس شیلات کشور به میهمان پایتخت انرژی شهر عسلویه
 
 
به گزارش پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عال شهروند و به نقل از شورای اسلامی عسلویه، محمدی رئیس شورای شهر عسلویه ضمن خیر مقدم به دکتر قالیباف، هیئت همراه و رئیس شیلات کشور به پایتخت انرژی کشور، از حضور ارزشمند مسئولین تقدیر و تشکر نمود. 
 
محمدی با اشاره به فرمایش حضرت آقا؛ مجلس یازدهم را مظهر امید و انتظار مردم دانست و اظهار نمود که انشالله این سفر مایه خیر وبرکت برای مردم منطقه باشد انشالله. 
 
رئیس شورای شهر عسلویه؛ ساکنان و دریانوردان جنوب را مرزبان و بسیجیان‌  افتخاری نیروی دریایی سپاه دانست. و اظهار نمود که حداقل توقع مردم جنوب این است که این حرفه آبا و اجدادی خودشان که امروز هم منبع رزق و معیشت اغلب ساکنان نوار ساحلی است با وضع قوانین تسهیل کننده توسعه یابد. 
 
محمدی در ادامه اظهارت خود خواستار مساعدت رئیس محترم مجلس و رئیس سازمان شیلات کشور در خصوص موارد ذیل شدند: 
 تصویب و ابلاغ آیین نامه مبادلات ته لنجی که در استان بوشهر تدوین شده و به وزارت کشور ارسال شده است. ساماندهی اسکله صیادی و سفاری عسلویه شامل تکمیل ضلع جنوبی، لایروبی اسکله و پهلوگیر که تقریبا ۲۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است. 
تبدیل عسلویه به قطب تجاری از طریق استقرار مجتمع بندری در اسکله یادگار امام با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص شهرستان و ارتباط نزدیک با کشورهای حاشیه خلیج فارس 
 مساعدت جهت تحقق برنامه پرورش ماهی در قفس باتوجه به تجربه موفق استان در این مورد و اینکه هر فرد در هر روستا متناسب با توان خود بتواند در تحقق این مورد مهم کمک کند. 
 
رئیس شورای شهر عسلویه در پایان از پیگیرهای ویژه دکتر هاشمی فرماندار محترم شهرستان عسلویه و دغدغه پیوسته ایشان برای حل مشکلات اسکله شهر عسلویه تقدیر و تشکر نمود

 
 
پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند
منشا خیر و برکات در هفته دولت برای عالیشهرها
فرماندار شهرستان بوشهر در جمع مردم و مسئولین عالیشهری، فرمانداری کردند
 
به گزارش پایگاه خبری اجتماعی و سیاسی عالی شهروند، شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء فرماندار و هیئت همراه با حضور مردم و مسئولین شهری و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار عالیشهر در محل مسجد النبی عالیشهر  گرد هم آمدند و تا پاسی از شب به گفتگو پرداختند. 
اهم مطالب گفته شده توسط مسولین و جمعی از مردم شریف عالیشهری پیرامون مباحث ذیل می باشد.
 
گفتنی است روز گذشته در شورای اسلامی شهر راس ساعت ۱۸ جلسه انتخاب هیات رئیسه با حضور نماینده فرماندار برگزار گردید که مجدداً جلسه انتخاب هیئت رئیسه در سال دوم شورای ششم اسلامی بی نتیجه ماند و با ابلاغ فرماندار انقلابی جلسه بعدی با حضور در دفتر فرمانداری شهرستان بوشهر برگزار خواهد شد به اعضای شورا ابلاغ و دعوت بعمل آوردند.
 
صدرالله اسدیان مطلق عضوء شورای اسلامی عالیشهر، ضمن خوش آمد گویی به مردم و مسولین بویژه فرماندار شهریتان و هیات همراه به عالیشهر و همچنین عرض تبریک هفته دولت به کارکنان خدوم دولت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را هم گرامی داشتند و در با بیان مشکلات عالیشهر سخنان خود را آغاز نمودند.
 
 
کونگ فوتوآ در عالیشهر؛
 *از جذب شهروندان عالیشهری تا بی مهری امکانات و زیرساخت های ورزشی رزمی در عالیشهر* 
 
به گزارش پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند، امروز بعد از ظهر با حضور مدال آوران ورزش رزمی کونگ فوتوآ در مسابقات شهرستانی، استانی و کشوری و جهانی حضور ویژه اساتید و پیشکسوتان و مسئولین کونگ فوتوآ جنابان استاد سکان گیر ،دبیر انجمن توآ استاد هادی محمدی و استاد عریضی، مجید حیدری عضو شورای اسلامی عالیشهر و علی مرادی عضو افتخاری نماینده ورزش عالیشهر در سالن پوریای ولی برگزار شد و ضمن نمایش بی نظیر این رزم، رزمی کاران مدال ها و احکام خود را دریافت کردند.
 
استاد احمدرضا شکوهی مسئول کمیته مسابقات استان وهمچنین مربی ارزشمند عالیشهری در رشته کونگ فو توآ ضمن خوش آمد گویی به مسئولین شهرستانی، پیشکسوتان و سایر اساتید حاضر در سالن ابراز امیدواری و خرسندی نمودند که باعث افتخار است رشته بومی و اصیل ایران اسلامی کونگ فوتوآ را دنبال می کنم و در این مسیر با مشکلات فراوانی از جمله کمبود سالن ورزشی و نبود محیط تخصصی روبرو هستم که در این راه، رزمی کاران حرفه ای را در عرصه استانی، کشوری و جهانی به مردم شریف هم استانی ام بوشهر و بویژه عالیشهر معرفی کرده ام.
 
شکوهی در ادامه افزود این سری مسابقات در دو گروه بانوان با مربیگری استاد ارزشمند توآ سرکار خانم پیشه ور  و آقایان در رده های سنی متفاوت در شهرستان های دیر و اهرم بصورت جداگانه برگزار شد که سهم شاگردان رزمی کار عالیشهری در این دو سری مسابقات به عنوان باشگاه برتر استان، شایان تقدیر است.
 
وی اظهار داشتند با توجه به میل جوانان به این رشته رزمی ورزشی و همچنین پیشگیری از ناهنجاریهای اجتماعی و بهره برداری از پتانسیل حضور مردم در ورزش های مختلف بویژه سالنی، شایسته است همچون دیگر فعالیت های عمرانی شرکت عمران عالیشهر در ساخت مدارس، مراکز فرهنگی و هنری تلاش نموده اند، نسبت به تکمیل سالن ورزشی در فاز ۴ و دیگر نقاط شهر بصورت تخصصی اعتبار ویژه ای برای شهروندان عالیشهری اختصاص دهند.
 
به گزارش تصویر
کلیپ این برنامه بزودی تقدیم نگاه زیبای شهروندان و مسئولین شهری و استانی از این سایت خبری  خواهد شد.
 
لینک کانال واتساپ عالی شهروند
https://chat.whatsapp.com/GeDbsgKfGIn9EjHLzm0hjd
 
لینک پیج اینستاگرام عالی 
https://www.instagram.com/tv/Chppn8QIKej/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
 *پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند* 
 
ارتباط با ما
09176216305
 
 
از عدم کارایی شورای شهر تا مشکلات بر زمین مانده مردم؛
سرنوشت جلسات شورای شهر عالیشهر با قدرت فرمانداری شهرستان بوشهر هم، کاری از پیش نبرد
 
به گزارش پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند، عالیشهر در گرداب سیاست زدگی، *از تک روی تا سهم خواهی* ، زلزله ای که از دوره پنجم شروع و برای بار دوم، در دوره ششم تکرار شد.
تکلیف شورای اسلامی عالیشهر با عدم برگزاری جلسات به کجا ختم خواهد شد
با ما همراه باشید از اخبار شهرداریها و دهیاریها و بویژه شوراهای اسلامی استان بوشهر
 
عکس از روابط عمومی شهرداری عالیشهر

تبلیغات شما