پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 575
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۲۴

مهندس اکبر رنجبریان: عالیشهر رو به پیشرفت است / مردم باید همگرایی را جایگزین فردگرایی کنند

مهندس اکبر رنجبریان عضو شورای اسلامی شهر عالیشهر در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند درباره نمودار پیشرفت عالیشهر در سال های اخیر به خبرنگار ما گفت: عالیشهر در سال‌های اخیر و به ویژه از سال  1393 جهشی چشمگیر داشته و راه توسعه و پیشرفت را در پیش گرفته است، به طوری که در مدتی کوتاه مردم تغییرات را به وضوح لمس کردند و این نتیجه پیگیری و اقدامات اساسی شورا، شهرداری، شرکت عمران و سایر دستگاه‌های عالیشهر بوده است گرچه همچنان تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله داریم.

ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص نقش شهروندان در نمودار پیشرفت عالیشهر و توقع مسئولین شهر از آنها اظهار داشت: ما شهروندان خوبی داریم و انتظارمان این است که احساس تعلق بیشتری نسبت به محیط پیرامون و شهر خود داشته باشند و در همه زمینه ها مطالبه گر بوده و از مسئولین توضیح بخواهند، همچنین توقع دیگرمان این است که سعی کنند با ارائه پیشنهادات سازنده  و دلسوزانه در کنار مسئولین مشارکت بیشتر و فعالی داشته باشند و با همگرایی بیشتر در توسعه شهر خود کمک کنند.

منهدس رنجبریان در ادامه افزودتد: مردم باید همگرایی را جایگزین فردگرایی کنند و در نگهداری اموال عمومی که متعلق به خودشان است حساسیت داشته باشند تا هزینه های شهر بیشتر به سمت توسعه سرازیر شود، چرا که بنده معتقدم توسعه با مردم است نه برای مردم، بنابراین نسبت به امور جاری بی تفاوت نباشند ودر انتخاب خود دقت کنند.

اکبر رنجبریان از نقش خواص و نخبگان نیز سخن گفتند و ادامه دادند: نخبگان باید با حضور فعال خود و ارائه پیشنهادات  سازنده علمی و کاربردی به توسعه شهر کمک کنند و ما مسئولین نیز باید زمینه مشارکت و بستر مناسب برای جذب اندیشه های نو و کارآمد را فراهم کنیم زیرا هرچه مشارکت‌ها گسترده تر باشد پیشرفت وآبادانی نیز بیشتر خواهد بود. البته این موضوع در صورتی قابل بهره برداری است که خواص و مسئولین در مسیر قانون برای مردم ‌گام بردارند تا همگان بهره مند شوند.

این عضو شورای اسلامی عالیشهر با اشاره به نحوه تعامل مردم و مسئولین اضافه کرد: همدلی در سایه تعامل و احترام‌ متقابل و در چهارچوب وظایف مشخص شده  به صورت عملی امکان  پذیر است.

مهندس اکبر رنجبریان در پایان سخنان خود اظهار داشت: من از مردم نجیب و فهیم عالیشهر به خاطر اعتمادی که در سه دوره متوالی به اینجانب کردند سپاسگزارم و با افتخار بر دستان آنها بوسه ادب می زنم و قول می دهم که در راستای احقاق حقوق شهروندان تلاش کرده و ناملایمات هرگز بر اراده خادمی من تاثیر منفی نخواهد گذاشت و انتظار دارم حقیر را در ادامه همراهی کنند تا با انگیزه و دلگرمی مضاعف مسائل و مشکلات را پیگیری نمایم زیرا معتقدم نقش آفرینان اصلی مردم فهیم عالیشهر هستند زیرا شورا با وجود آنها اصالت و معنی پیدا می کند. شادی و مسرت مردم آرزوی ماست و ان شاالله ما را از دعای خیرشان محروم نفرمایند.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

دیدگاه‌ها  

0 #3 Abass 1397-05-29 09:57
مسوولان شهر خودشون با هم خوب و درست باشن ما مردمم ازتون مچکریم ولی دعوا کنین ما هم دیگه پشتتون نیستیم
نقل قول کردن
0 #2 شهروند 1397-05-29 00:23
درود بر مهندس رنجبریان مرد دلسوز و پر تلاش
نقل قول کردن
+1 #1 فعال سیاسی 1397-05-28 23:44
درود به این سایت و درود ب مسوولان شهر ک دارن کار میکنن و مردم هم باید پشتشون باشن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما