پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 591
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲

مراسم تودیع و معارفه رییس کلانتری عالیشهر برگزار شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند مراسم تودیع و معارفه رییس کلانتری عالیشهر با حضور جمعی از مسئولین شهر و شهرستان بوشهر در دفتر امام جمعه عالیشهر تشکیل و با تلاوت آیاتی چند از کلام وحی شروع شد.

دراین مراسم سروان دشتدار رییس سابق کلانتری مورد تکریم قرار گرفت و با حکم سرهنگ ابراهیم عربزاده فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بوشهرسروان مهدویان بعنوان رییس جدید کلانتری  21 عالیشهر معرفی شد.

دراین جلسه سرهنگ عربزاده دقایقی به بحث و اهمیت امنیت پرداخت. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری همه ادارات و ارگان‌ها از جمله شورا، شهرداری، شرکت عمران،بسیج و... در برقراری امنیت با نیروی انتظامی گفت که باید در جهت تعامل بیشتر تلاش کرد. ایشان اضافه کرد این انقلاب حاصل دستاورد خون هزاران شهید والامقام می‌باشد و نباید اجازه داد تحت تاثیر تفکرات بیگانه قرار بگیرد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری لازمه این امر چیزی نیست جز داشتن بصیرت.

سرهنگ عربزاده اضافه کرد با توجه به اینکه اکثر مراجعات ما افرادی هستند که به نوعی یا به آنها ظلم شده است یا فکر میکنند مورد تظلم واقع شده اند اگر خشمگین هم باشند نباید نیروها و پرسنل ما بی تفاوت از آنها بگذرند و کار آنها را با صیر و حوصله انجام ندهند چراکه در این صورت به فرمایشات رهبری جفا کرده اند.

ایشان اضافه کرد: اگر در کار مردم بصورت جهادی عمل نکنیم قطعا نقمت الهی و خسران دنیا و آخرت نصیبمان خواهد شد.

سرهنگ عربزاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: درحال حاضر امنیت شهر مطلوب است اما نباید بسنده کنیم. از همکاری بسیج در تامین امنیت و راه اندازی گشت های محله محور تشکر می‌کنیم. بسیج صرفا یک ارگان نیست بلکه عشق است، یک ارزش است. بیش از 120 ماموریت به محول به نیروی انتظامی هست که هرکدام از هم جداست. ایشان از شرکت عمران بابت ساخت و ساز فضای اداری مناسب تشکر کرد.

ایشان در پایان از زحمات و تلاشهای سروان دشتدار بعنوان یک نیروی مومن، مخلص و پابه کار تقدیر کرد و سروان مهدویان را بعنوان رییس جدید کلانتری 21 عالیشهر معرفی کرد و توصیه کرد که سلامت درکار برای ما بسیار مهم است و کوچکترین خللی در کار به پای حاکمیت می‌نویسند و گفت با قاطعیت عرض می‌کنم شاهد ارتقا امنیت باشیم.

در ادامه این مراسم بخشدار بخش مرکزی ضمن سلام و خیرمقدم به همه حضار و گرامیداشت هفته دولت و خیر مقدم خدمت سروان مهدویان از زحمات و تلاشهای سروان دشتدار تشکر نمود.

سپس بهروز بهروزی رییس شورای حل اختلاف شهر عالیشهر در سخنانی گفت: با توجه به ارتباط کاری که با کلانتری داریم و رصد میکنیم، پرسنل کلانتری افرادی فعال و پرتلاش در اقدامات قضایی و حقوقی می‌باشند و در پایان ضمن تقدیر از سروان دشتدار برای سروان مهدویان آروی موفقیت نمود.

سپس محسن زنده بودی رییس شورای اسلامی شهر عالیشهر ضمن تقدیر از تلاشهای سروان دشتدار برای سروان مهدویان آرزوی موفقیت نمود.

در پایان سروان دشتدار که تقریبا دوسال و نیم در جایگاه رییس کلانتری عالیشهر مشغول فعالیت بود ضمن تقدیر و تشکراز همه ادارات و ارگان‌های شهر به ویژه بسیج در بحث ارتقا امنیت ، گزارشی مختصر از عملکرد کلانتری در دوره خدمت خود ارائه نمود و در پایان از همه مردم و مسولین شهر عالیشهر طلب حلالیت کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما