کد خبـر : 609
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹

رئیس شورای اسلامی عالیشهر: نحوه رفیوژ خیابان‌ها در صلاحیت شورای ترافیک می‌باشد / جهت جلب رضایت شهروندان پیگیر موضوع هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند، رفیوژ خیابان فرهنگ عالیشهر (‌چهار راه جنب خود پرداز ‌بانک انصار) که مورد انتقاد شدید جمعی از ساکنین آن محل بود و با تجمع اعتراض آمیز نارضایتی خود را ابراز داشتند، با حضور رییس و نائب رییس شورا مورد بررسی قرار گرفت.

ساکنین آن منطقه اتفاق نظر داشتند که چهار راه مذکور با رفیوژ بسته نشود و حتی الممکن این رفیوژ قبل و بعد از چهارراه انجام شود.
در همین خصوص رییس شورای اسلامی عالیشهر در گفتگو با این پایگاه خبری اضافه کرد: با توجه به اینکه نحوه رفیوژ خیابان‌ها و ایجاد چهار راه و بریدگی‌ها در صلاحیت شورای ترافیک می‌باشد ، مراتب اعتراض شهروندان را با شورای ترافیک در میان گذاشتیم، اما دلیل فنی و تخصصی آنها قانع کننده است چرا که شورای ترافیک با  آینده نگری عقیده دارد با این وضعیت تعداد تصادفات کاهش یافته و ترافیک روان‌تر خواهد شد و همچنین در ارتقاء امنیت عابرین پیاده نیز موثر خواهد شد.
ایشان اظهار داشت طبق صحبت‌هایی که با شهردار محترم داشتیم مقرر گردید دکتر قائدی مجددا اعتراض شهروندان را در شورای ترافیک ‌جهت رفاه حال ساکنین مطرح کند و تصمیم گیری نهایی در این خصوص با شورای ترافیک می‌باشد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share