پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 610
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۴۰

رئیس شورای اسلامی عالیشهر : خواستار مشارکت مردم و همه فعالین اجتماعی در پیشبرد اهداف شهر هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند اولین نشست شورای اسلامی شهر عالیشهر با فعالین اجتماعی به همراه بازدید میدانی از پروژه های در دست اقدام شهرداری انجام شد.

در این نشست که با حضور جمعی از فعالین اجتماعی و اصحاب رسانه در محل شورای اسلامی شهر عالیشهر برگزار شد در ابتدا ریاست محترم شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعالین اجتماعی ، گزارشی مختصر از فعالیت یکساله شورا ارائه نمود. فراشبندی ضمن قدردانی از همراهی و همکاری سایر اعضای شورای اسلامی خواستار مشارکت همه مردم و فعالین اجتماعی در ارائه طرح های مختلف شد. وی خاطرنشان کرد در مجموعه شورا پتانسیل ها و تجربیات بیشتری وجود دارد که باید ازاین توانمندی ها استفاده بهتری در جهت پیشرفت شهر و جلب رضایتمندی مردم شریف عالیشهر نمود و در پایان از زحمات محسن زنده بودی ریاست سایق شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

سپس محسن زنده بودی نائب رییس شورای اسلامی ضمن عرض خیرمقدم خدمت حضار محترم و گزارشی مختصر از دوره یکساله ریاست خود در شورای اسلامی  خاطر نشان کرد انتقادات و پیشنهادات همه مردم را همراه با راهکار سازنده با جان و دل پذیرا هستیم.

مهندس حامد حیدری رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از حضور همه فعالین اجتماعی در این نشست از همراهی همه مردم به خصوص امام جمعه معزز ، فرماندار محترم و مجموعه بسیج که طی یکسال گذشته در آرام کردن فضای شهر نقش بسزایی داشتند تشکر ویژه نمود ایشان ضمن تشکر از زحمات یکساله جناب زنده بودی ریاست سابق شورای اسلامی برای رئیس جدید شورا جناب فراشبندی آرزوی توفیق و سربلندی در همه مراحل زندگی نمود.در پایان اضافه کرد انشالله که بتوانیم در بازدید میدانی از نقطه نظرات همه عزیزان نهایت استفاده را ببریم .

پس از این نشست اعضای محترم شورا به همراه فعالین اجتماعی از پروژه های در دست اقدام شهرداری در سطح شهر بازدید به عمل آوردند . پروژه های مورد نظر به شرح ذیل می باشد : 

- فاز دوم پارک جنگلی

- رفع مشکل فاضلاب برخی مجتمع های مسکن مهر فاز 4

- رفع مشکل فاضلاب در منازل اسکان فاز 1

- رفیوژ خیابان فرهنگ

- ایجاد فضای همسایگی در فازهای مختلف

پروژه فواره میدان شهدای گمنام

- پروژه پارک خانواده سبز

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

دیدگاه‌ها  

0 #1 عالیشهر 1397-06-22 20:02
باتشکر ازریاست شورای محترم شهر عالیشهر از مدیریت محترم سایت درخواست دارم که نوشته شده اصحاب رسانه وجمعی ازفعالین اجتماعی اگر این افراد درعکس هستند که اکثرا ازشهرداری وشورا هستند دوسه نفردیگر هم مشوقان شورا پس منظور کدام رسانه وفعالین بود لطفاجپاسخ دهید تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما