پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 624
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۴۶

فراشبندی رییس شورای اسلامی: نیاز کیوسک واحد انتظامی در محل فاز 4 یک امری مهم و استقرار آن بسیار حائز اهمیت است.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر، جلسه هم اندیشی به منظور تشکیل کارگروه امنیتی با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی، فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای مدظله العالی و فرمانده کلانتری شهر در شورای اسلامی شهر عالیشهر برگزار گردید.

فراشبندی رئیس شورای اسلامی شهر عاليشهر بيان داشتند: کاهش زمینه جرم و تخلف از قانون وظیفه ای اساسی است که می بایست دنبال شود و هدفمند کردن شهر و ایجاد تعامل سازنده وفق قوانین و مقررات بین بسیج و کلانتری شهر در جهت پیشبرد سیاست های مدنظر در دستور قرار گیرد.
فراشبندی در رابطه با انبوه سازی و حجم تراکم جمعیت در فاز 4 افزود: نیاز کیوسک واحد انتظامی در محل فاز 4 یک امری مهم و استقرار آن بسیار حائز اهمیت است.
زنده بودی نائب ریس شورای اسلامی شهر نیز رضایت مردم شریف شهر را خدمت خالصانه دانسته و آنوقت است که, توفیق حاصل می شود و ایجاد پلیس محلات طبق قوانین و ضوابط را در برقراری نظم، مهم ارزیابی کردند.
موسوی معاون شهردار عالیشهر نیز امنیت و حقوق شهروندی را مهم و از اقدامات ارزشمند قلمداد کردند و عدم وجود امنیت در شهر, خسارت و ضربات جبران ناپذیری به تجهیزات عمومی بویژه پارک ها  که از بیت المال هزینه می شود وارد می کند، دانستند.
زیارتی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای مدظله العالی افزود : امنیت علاوه بر دغدغه این حوزه مقاومت و كلانتري شهر, دغدغه اساسی مردم عزیز نیز است و امنیت در کنار سلامتی را مفید فایده خواندند و بررسی مشکلات و ريشه يابي علل تخلف را مهم برشمردند.
زیارتی در ادامه خاطر نشان کردند: گشت های محله محور در دستور کار است و همکاری بین حوزه مقاومت بسيج و کلانتری در این راستا موثر بوده است.
مهدویان فرمانده کلانتری شهر عالیشهر ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی جنایتکارانه اخیر در شهر اهواز و همچنين از رياست شوراي شهر عاليشهر بابت نگاه ويژه به مبحث امنيت تقدير نموده و افزودند: گشت محله محور اجرایی شده است و با دو تیم گشت یکی محسوس و دیگری نامحسوس, در حال انجام وظیفه هستیم و همچنين در رابطه با طرح مدارس نیز همکاری و نظارت جدی داریم.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما