پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 631
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۰

افتتاح نمایشگاه فیلم کوتاه و عکس شهر جدید من/ 24 اثر به نمایش گذاشته شد

 


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند،‌ در تاریخ شنبه 21 مهرماه با حضور بخشدار بخش مرکزی، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای(مدظله العالی)،هیات امناء حسینیه شهدای گمنام، شرکت کنندگان در جشنواره و جمعی از شهروندان نمایشگاه فیلم کوتاه و عکس شهر جدید من افتتاح شد
 علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بیست و چهار اثر عکس از شهروندان شهر جدید عالیشهر با موضوع شهر جدید من در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
مقاتلی با بیان اینکه این آثار توسط شهروندان به تصویر درآمده است، خاطرنشان کرد: فراخوان عمومی این جشنواره در تیرماه برگزار شد و با پایان یافتن زمان ارسال آثار در دبیرخانه جشنواره بررسی و در تاریخ ٢٦ مهرماه از برگزیدگان جشنواره به شکل ویژه ای تقدیر خواهد شد.
وی گفت: این نمایشگاه به مدت ۷ روز با همکاری حسینیه شهدای گمنام، واقع در گلزار شهدای گمنام شهر جدید عالیشهر به نمایش در آمده و تا ٢٦ مهرماه میزبان علاقه مندان می باشد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود: ما بدنبال فراهم نمودن شرایط مناسب برای شهروندان و توسعه همه جانبه شهر جدید عالیشهر هستیم و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن فضاهای مورد نیاز شهروندان احداث و رضایت شهروندان را کسب نماییم.
وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشنواره و نمایشگاه توجه به عملکرد فضاهای عمومی خصوصا فرهنگی و هنری در شهر به منظور بالا بردن  مشارکت شهروندان در راستای حل مشکلات اجتماعی، ایجاد حس تعلق خاطر به شهر و بالا بردن سطح بصری شهروندان بوده است.
رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در این آیین،  اجرای کارفرهنگی را بسیار دشوار دانست و گفت:  کارفرهنگی باید پیوسته باشد و این امر ‌صرفا با اقدامات یک دستگاه محقق نخواهد شد و نتیجه مطلوب را می توان با همکاری تمامی دستگاه های فرهنگی در شهر جدید عالیشهر دید.
برزگر ادامه داد: مجتمع فرهنگی و هنری در حال ساخت توسط شرکت عمران می تواند زمینه ساز فعال شدن بخش فرهنگی و هنری در شهر باشد و با بهره برداری از این مرکز فرهنگی و هنری و با همکاری همه دستگاه ها می توان شاهد شکوفایی دوچندان بخش فرهنگی و هنری در شهر جدید عالیشهر بود.
گفتنی است آیین اختتامیه این جشنواره در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۶ در دانشگاه آزاد اسلامی واقع در شهر جدید عالیشهر برگزار و از برگزیدگان جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.
لازم به ذکر است نمایشگاه فیلم کوتاه و عکس از تاریخ ۲۱ الی ۲۶ مهرماه از ساعت ۹ الی ۱۲ صبح و ۱۷ الی ۲۰ بعد از ظهر برای بازدید عموم علاقه‎مندان دایر می باشد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما