پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 655
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و هیأت همراه به اتفاق مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از پروژه در حال احداث این شرکت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ضمن ارائه گزارش کاملی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال احداث گفت: با توجه به کمبود منابع مالی موجود با تمام توان سعی نموده ایم تا تمامی پروژه ها را فعال نگاه داریم و با تامین اعتبار مورد نیاز طبق وعده ای که به شهروندان نموده ایم در زمان مقرر به بهره برداری خواهیم رساند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ضمن اشاره به هزینه دو میلیارد تومانی برای احداث پارک ابریشم افزود: احداث دو پارک و فضای سبز و همچنین سه مجموعه ورزشی از برنامه هایی است که طی امسال و سال آتی برای فازهای 3 و 4 در نظر گرفته و اجرایی خواهیم نمود.
عوض پور ضمن بازدید از پروژه ها، پیشرفت فیزیکی آنها را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد و طی سخنانی با اعلام رضایت از روند اجرای پروژه ها گفت: پیگیری برای تامین منابع مالی مورد نیاز جهت تکمیل و اتمام پروژه های مرکز جامع بهداشتی و درمانی، مدارس و مجتمع فرهنگی و هنری که به صورت مشارکتی با استان در حال احداث می باشند صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بازدید از پارک ابریشم، احداث فضای سبز را بسیار ارزشمند خواند و این مکان را فضایی برای نفس کشیدن دانست و اضافه کرد: از آنجایی که فضای سبز و پارک، شور و نشاط و امید به زندگی را در شهروندان افزایش خواهد داد، با احداث فضای سبز و پارک در شهر جدید عالیشهر به توسعه اینگونه فضا ها کمک خواهیم نمود و اعتبار مورد نیاز  را تخصیص خواهیم داد.
لازم به ذكر هست در اين بازديد آخرين وضعيت پيشرفت فيزيكي مرکز جامع بهداشتی – درمانی، مجتمع فرهنگی و هنری، مدرسه 6کلاسه، هنرستان 8 کلاسه و پارک ابریشم مورد بررسي قرار گرفت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما