پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 677
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۷:۱۲

دوباره کاری یا تغییر طرح میدان امام(‌ره) ‌عالیشهر توسط شهرداری؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند میدان امام(‌ره) ‌عالیشهر که چندوقت پیش باحضور مسؤلین شهر جهت اجرای یک اِلِمان از ورودی حضرت امام خمینی(‌ره) ‌کلنگ زنی و شروع بکار شده بود این روزها نیز مشاهده می گردد خاکریزی های انجام شده که جهت ارتفاع دادن به وسط میدان با هزینه ای بالا انجام شده بود توسط شهرداری مجددا به بیرون از میدان منتقل می شوند و در وسط میدان اقدام به اجرای یک فواره شده است که اکنون در مرحله قالب بندی و بتن ریزی می باشد. حال سؤال شهروندان از شهردار محترم این است که دلیل این دوباره کاری یا تغییر طرح مورد نظر چیست؟
‌آیا طرح میدان از سوی مقامات ذیربط شهرستانی و استانی قبل از کلنگ زنی و شروع بکار تأیید شده بود یا خیر؟
با توجه به اینکه شهرداری نسبت به کاهش قطر میدان به ١٥ متر اقدام نموده است ،‌حتی الممکن مستندات ‌و مصوبه شورای ترافیک را جهت شفافیت ارائه نمایید؟

قابل ذکر است که شهردار محترم در جلسه ای که به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه داشتند اظهار داشت که طرح یک المان از ورودی حضرت امام (ره) با تصویر فوق در میدان جانمایی و اجرا خواهد شد و اینک دیده می شود که از طرح المان که توسط شهردار محترم رونمایی شد خبری نیست.
‌پایگاه خبری عالیشهروند آماده دریافت پاسخ مستند و منطقی از شهردار محترم و یا روابط عمومی محترم جهت اطلاع شهروندان می باشد.انتظار شهروندان اینست که شهردار محترم و یا روابط عمومی محترم شهرداری نسبت به پاسخ به این موضوع اقدام نمایند.


نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما