پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 731
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ۱۴:۵۲

امام جمعه عالیشهر : سپاه بر مقر های آمریکا در عراق ، سوریه و حاشیه ی جنوبی خلیج فارس تا افغانستان اشراف دارد و این اشراف و اقتدار کاخ سفید را به دیوانگی کشانده است

((بسم الله الرحمن الرحیم))

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه 23  فروردین  ماه 98 در شهر عالیشهر به امامت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی  امام جمعه محترم  شهر برگزار گردید که چکیده ای از بیانات ایشان در خطبه ها به این صورت میباشد:

 همانا ماه شعبان بهترین فرصت کسب تقوا برای سالکان طریق الی الله می باشد ، این ماه فرصت بسیار ارزشمندی است که هم توبه کنیم ، هم انابه کنیم و هم قلبمان را صیقل و شست و شو بدهیم و برای حضور و ورود در ماه بزرگ  ضیافت الهی آماده بشویم .

روزه ماه شعبان بسیار سفارش شده است ، دعاهای بسیاری در این ماه وارد شده است و یکی از مستحبات اکید ماه شعبان ، صلوات شعبانیه می باشد . از دعاهای وارده در این ماه که من هم خودم و هم شما را توصیه و سفارش می کنم که حداقل یک بار هم که شده در ماه شعبان به آن توجه کنیم و آنرا قرائت کنیم مناجات شعبانیه می باشد . این مناجات که در کتاب شریف مفاتیح الجنان آمده است مناجات امیرالمومنین به درگاه خداوند در ماه شعبان می باشد که پس از آن ائمه دیگر هم این چنین با این کلمات با پروردگار عالم نجوا و مناجات کردند .

مناجات شعبانیه کلمات ، جملات و مضامین بلندی دارد . در یک فقره ی از مناجات شعبانیه خطاب به پروردگار ما می خوانیم که خدایا اگر تو مرا از لطف ، عنایت ، تفضل ، نعمتها و محبتهای خود محروم کنی پس چه کسی می خواهد مرا رزق بدهد ؟ (چون رزق و روزی ما دست پروردگار عالم است ) خدایا اگر در اثر گناه و معصیت من ، تو بخواهی مرا در جامعه و در میان مردم ذلیل کنی پس کیست که مرا یاری کند ؟ پس خدایا مرا یاری کن و مرا خذلان مده ، آبروی مرا در این دنیا و آخرت حفظ کن ، فردای قیامت مرا در میان خلقت بی آبرو مکن الهی من به تو پناه می برم که نکند از من خشمگین بشوی و مرا دچار غضب خودت بکنی ، در همین صلوات شعبانیه که مستحب است هر روز ماه شعبان قرائت بشود در یک جمله ای از این صلوات می خوانیم خدایا خانه ی دل مرا و قلب مرا با طاعت و عبادت خودت آباد کن ، خدایا به من یاری برسان ، مرا با گناه به درگاهت بیچاره مکن ( گناه و مصیت انسان را بی آبرو می کند و حیثیت انسان را هم در دنیا و هم در آخرت ، هم نزد خدا و هم نزد خلق خدا می برد) خدایا ما را کمک کن تا به سنت نبوی و محمدی (ص) در این ماه مقید باشیم و به سنت پیامبر عمل کنیم . خدایا کاری کن که ما مورد شفاعت پیغمبر رحمت قرار بگیریم . خدایا فردای قیامت پیغمبر را شافع و مشفع ما قرار بده و کمک کن تا با شناخت پیغمبر و عمل به سنت پیغمبرت به سمت تو و در طریق تو قرار بگیریم .

بهترین و زیباترین لباس برای انسان لباس تقواست .

 

فرمایشات ارزشمند مقام معظم رهبری به مناسبت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار که در بین جمعی از سرداران ، فرماندهان و پرسنل عزیز این قهرمان نیروی نظام مقدس جمهوری اسلامی یعنی سپاه پاسداران محضر ایشان شرف یاب شده بودند ، با توجه به اراجیفی که ترامپ و سردمداران استکبار در رابطه ی با این نهاد مقدس و ارزشمند بیان کرده بودند و اقدام مذبوحانه که از روی بیچارگی و نکبت و بدبختی آمریکایی ها و ترامپ بر می آید اعلام سپاه بعنوان یک نیروی تروریستی که در هیچ جای دنیا و در هیچ قانونی بین المللی وجود ندارد که یک نیروی نظامی رسمی یک کشور رسمی را بخواهند بعنوان یک گروه تروریستی قلمداد کنند و ترامپ این بدعت غلط را مثل سایر بدعت های غلطش در جامعه ی امروزی ایجاد کرد . حضرت آقا به این مناسبت کینه ی آمریکا از سپاه را ناشی از حضور آنان در خط مقدم مواجهه در میادین مختلف اشاره کردند و فرمودند سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله ی دشمن در مرزها و حتی چندهزار کیلومتر دور تر در اطراف حرم حضرت زینب (س) پیش قدم است و هم در صحنه ی مقابله ی سیاسی با دشمن ، ( به همین خاطر اینان کینه توزی با سپاه دارند ) در همین میان یکی از دلایل این اقدام مذبوحانه و نابخردانه ی آمریکایی ها در اعلام کردن تروریست بودن سپاه ناشی از ناکامی چهل ساله ی توطئه های آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در هر یک از این توطئه ها در کنار مردم و رهبری و سایر نیروها این سپاه بوده است که برای خنثی کردن توطئه های آمریکا پیش قدم بوده است . آمریکا با عصبانیت و ناباوری جشن چهل سالگی انقلاب را دید ، باور نمی کرد که این انقلاب به چهل سالگی برسد ، از ابتدا ی این انقلاب توطئه و برنامه ریزی کرد تا انقلاب به جایی نرسد ، در این دهه آخر هم تمام تلاشش این بود که انقلاب به چهل سالگی نرسد ، خوب دیدند که مردم ایران جشن با شکوه چهل سالگی انقلاب را برگزار کردند و این حیثیت آمریکا را از دست داد و لذا دستپاچه است ( انسانی که در حال غرق است به هر چیز ضعیفی چنگ می زند تا شاید خود را نجات بدهد )

 

معرفی سپاه بعنوان تروریست در شرایطی صورت می گیرد که مردم دنیا می دانند این نهاد برای مبارزه با داعش و تروریست های مورد حمایت همین آمریکایی ها ده ها نیروی عزیز خود را در منطقه فدا کرده اند . مفهومی جز این ندارد که آمریکا بعنوان حامی تروریست داعش و رژیم کودک کش اسرائیل و سعودی از شکست این تروریست ها عصبانی است و عامل این شکست هم سردار قهرمان سپاه سردار سلیمانی ها بودند ، عامل این شکست هم پاسداران عزیز انقلاب بودند که در کنار ارتشیان در عراق و سوریه مبارزه کردند و اهداف آمریکایی ها را با شکست مواجهه کردند و خوب معلوم است که اینان عصبانی می شوند . آمریکا باید از سپاه ناراحت باشد ، چرا که سپاه در کنار همه ی اقشار در همان دهه نخست انقلاب اسلامی در مقابل نقشه ها ، کودتاها و آشوب ها ، در جنگ تحمیلی سپر ایمنی و دفاع این ملت بوده است .

 

سپاه در همه ی دوران تحریم ها توانسته است که شعله ی کار و توسعه را در کشور فروزان نگه دارد 

سپاه در همه ی دوران تحریم ها توانسته است که شعله ی کار و توسعه را در کشور فروزان نگه دارد،در اوج تحریم ها از پالایشگاه گرفته تا ساخت راه آهن و جاده ها و گاز رسانی و سد سازی و امثال ذالک و بهترین و شاهکار اخیر هم افتتاح مجتمع ستاره خلیج فارس و تولید و خود کفایی کشور در بنزین بوده است ، باید هم آمریکا از سپاه و انقلاب اسلامی ایران عصبانی بشود ، در جریان بلایای طبیعی مثل زلزله و سیل و ... که بر مردم وارد شده خط مقدم این جریان کمک رسانی به مردم سپاه قهرمان بوده است ، سپاه و جریان مردمی وابسته ی به آن در جهان اسلام محیط خاورمیانه ی اسلامی و خلیج فارس را برای آمریکا نا امن کرده ، آمریکا باید هم عصبانی باشد ، کشتی ها و ناو های آمریکا را سپاه کنترل می کند و بدون اذن سپاه و نیروی دریایی سپاه جرأت نمی کنند ناوهای هواپیما بر را در منطقه ی ما عبور بدهند ، پس باید هم عصبانی باشند .

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما