جمعه, 18 آذر 1401
کد خبـر : 773
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۱۳

آرامش در ساخت و ساز را، با کسب مجوزات قانونی برای خانواده خود هدیه کنیدبه گزارش پایگاه خبری عالیشهروند (شهروند عالی) و به نقل از بخشداری مرکزی شهرستان بوشهر، امروز صبح فرماندار شهرستان بوشهر به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر، معاون عمرانی و بخشدار مرکزی بوشهراز روند ساخت و ساز در روستا های هلیله و بندرگاه بازدید نمودند.

رحیمی در این بازدید اظهار کرد: هرکس قصد ساخت و ساز در محدوده روستا را دارد باید از مراجع قانونی از جمله بنیاد مسکن و دهیاری مجوز لازم را اخذ نماید.

فرماندار شهرستان بوشهر افزود: دهیاری باید با قدرت از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری و با آن مقابله نموده و اجازه تخلفات ساختمانی را به هیچکس ندهد.

الماس گشتاسبی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر  با بیان اینکه در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز هیچ گونه مساعدت و ارفاقی نمی‌شود گفت: وی افزود: قانون هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز را تخلف می داند و پس از تشکیل پرونده در کمیسیون ماده 99، دهیاری موظف است نسبت به تخریب این بناها اقدام کند.

گشتاسبی در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز در حریم 60 متری دریا نیز گفت: ساخت و ساز و تصرف در حریم 60متری دریا تخلف است و هرگونه بنایی که ایجاد شده باشد مطابق با قانون تخریب و پرونده متخلفان نیز در مرجع قضایی پیگیری می شود.

در این بازدید عارف علوی تبار بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر گفت:   با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در بخش مرکزی برخورد میکنیم و این امر با جدیت ادامه خواهد داشت تا دیگر شاهد چنین تخلفاتی نبوده و از مشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوگیری کنیم.

علوی تبار افزود:  با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز برخورد میکنیم و این امر با جدیت ادامه خواهد داشت تا دیگر شاهد چنین تخلفاتی نبوده و از مشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوگیری کنیم.

 پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالیشهروند (شهروندعالی)

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما