پنج شنبه, 05 خرداد 1401
کد خبـر : 689
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳
دسته: فرهنگی
پرینت
ایمیل

جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه عالیشهر (10بهمن 97) به مناسبت اولین نماز جمعه شهرعالیشهر با حضور حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم در محل دانشگاه آزاد عالیشهر برگزار شد.

جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه عالیشهر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه عالیشهر (10بهمن 97) به مناسبت اولین نماز جمعه شهرعالیشهر با حضور حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم در محل دانشگاه آزاد عالیشهر برگزار شد.

حجت الاسلام هاشمی در این جلسه که به مناسبت اولین نماز جمعه شهر عالیشهر برگزار شد  ضمن تشکر از زحمات همه اعضای ستاد خصوصآ جناب اقای حاج حسین بنجویی که از بدو تشکیل ستاد با تمامی کمبودها و مشکلات در طول قریب به هشت سال و که فی سبیل الله در راه فرهنگ سازی سالم و اسلامی و تلاش در حوزه نماز و نماز جمعه قدم نهادند تقدیر و تشکر کردند و بیان داشتند که ما باید بیش از بیش در این راه تلاش کنیم و با اتحاد وهمدلی موانع و مشکلات را از پیش رو برداشته و در راستای اعتلای فرهنگ نماز و نماز جمعه و برگزاری هر چه باشکوه مراسمات و خصوصا حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و مصلی گامی محکم برداشته شود.

امام جمعه عالیشهر از هر یک از اعضای ستاد خواست که با توجه به مسئولیت های محوله در ستاد نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دهند و با اولویت بندی آنها در جهت اهداف ستاد قدم به قدم رو به جلو حرکت کنیم انشاءالله.

در پایان جلسه که به نماز مغرب و عشاء ختم گردید اعضای ستاد نماز جماعت را به امامت امام جمعه محترم در مصلی اقامه کردند.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما