سه شنبه, 06 مهر 1400

شهرستان ها

 

نشست اقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان با دکتر ستوده معاونت محترم عمرانی استانداری بوشهر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان بوشهر در مورخ 98/03/08 اقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان بوشهر با دکتر ستوده معاونت محترم استانداری بوشهر دیدار کردند.
در این نشست  اقای حسینی رئیس شورای اسلامی استان ضمن بیان مسائل و مشکلات شوراها ، راه حل های لازم را ارائه کردند. سپس دکتر ستوده معاونت محترم عمرانی استانداری بوشهر نیز با تشکر از فعالیت های انجام شده از پیشنهادات و انتقادات سازنده شورای اسلامی استان حمایت کردند و قول مساعد دادند تا در زمینه ها مختلف همکاری و هماری نمایند.

 


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان بوشهر روز سه شنبه مورخ 30/11/97 دهمین جلسه شورای اسلامی استان بوشهر در دفتر شورای اسلامی استان برگزار گردید.در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان بوشهر در خصوص آب شرب شهرستانهای مختلف استان سخن گفتند و به مسئولین توصیه نمودند از هم اکنون به فکر تأمین آب شرب در فصل تابستان باشند و با نصب آب شیرین کن در خط ساحلی و بنادر نسبت به رفع این مشکل،گام های اساسی و موثری بردارند.
آقای حسینی به گرانی اجناس در بازار آزاد اشاره کردند و تأکید نمودند نهادهای نظارتی و اداره کل صنعت و معدن در این زمینه چاره اندیشی نموده و و با بازرسی های دقیق،از سوء استفاده افراد سود جو جلوگیری کنند.آقای سید علی اکبر فاطمی نماینده شهرستان دشتی نیز خواستار استمهال و بخشش جریمه و دیرکرد وام های کشاورزان خسارت دیده استان گردید.آقای شهمرادی نماینده شهرستان گناوه عنوان نمودند در شهرستان گناوه هر ساله در فصل زمستان آب های سطحی که وارد رود شور می شود بسیار زیاد است و لازم است کار عملیاتی سد رود شور در چهار روستایی اجرایی گردد.
آقای حسینی زاده نماینده شهرستان دیر نیز به اصلاح شبکه های درون شهری اشاره نموده و گفتند شکسته شدن لوله های فرسوده هرساله خسارت بسیار زیادی وارد می کند و لازم است این شبکه ها ترمیم گردد.آقای دکتر دشتی نماینده شهرستان کنگان و نماینده شورای اسلامی استان بوشهر در شورای عالی استانها خبردادند که مبلغ هشت هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت از طرف دولت جهت بازسازی و احیای بافت فرسوده اختصاص داده شده و در پایان سخنانشان خواستار نصب آب شیرین کن در خط ساحلی استان گردیدند.
در پایان هم آقای عبدالخالق برزگر زاده نماینده شهرستان بوشهر در خصوص گرانی اجناس در بازار سخن گفتند:گرانی اجناس در بازار علل مختلفی دارد که باید در جای خودش مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.


آقای سید مصطفی حسینی ریاست شورای اسلامی شهر آیاد و رئیس شورای اسلامی استان بوشهر در جلسه شورای اداری شهرستان تنگستان که روز سه شنبه مورخ 25/10/97 در فرمانداری تنگستان برگزار گردید طی سخنانی از فعالیت های دولت تدبیر و امید سپاسگزاری نموده و از حسن توجه مهندس رفیعی پور فرماندار محترم شهرستان تنگستان و مهندس شعبانی معاون محترم امور عمرانی فرماندار نسبت به پروژه های عمرانی تقدیر کردند.
آقای حسینی در ادامه خواستار انجام پروژه های جاده ارتباطی و اتصال به اتوبان اهرم – برازجان ، استادیوم ورزشی، جاده آباد به چاه پیر گردیدند.رئیس شورای اسلامی استان بوشهر اظهار امیدواری کردند هرچه سریع تر پروژه ی برق رسانی به چاه های کشاورزی و برق رسانی به آرامستان شهر آباد توسط پیمانکار شروع گردیده و به سرانجام برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند طی مراسمی با حضور مدیران و فرماندهان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر معاون امور اجتماعی سپاه این استان معارفه شد.
در این مراسم سروان پاسدار مهدی عالی زاده طی حکمی از طرف سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو به عنوان معاون امور اجتماعی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر منصوب و معرفی شد.
مهدی عالی زاده در رزومه کاری خود جوانی فعال و نخبه در حوزه فرهنگی و اجتماعی می باشد که پیش از این بعنوان مدیر هنر و ادبیات در معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه امام صادق(ع)،کارشناس ارشد عملیات تبلیغی و بصیرت افزایی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان انرژی پارس جنوبی مشغول به خدمت بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان بوشهر همایش روسای شورای اسلامی استانهای سراسر کشور با مدیریت شورای عالی استانها و با حضور رئیس شورای عالی استانها و مدیران آن شورا در روز چهارشنبه مورخ 12/10/97 به صورت ویدئو کنفرانس و آنلاین برگزار گردید.
در این جلسه آقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان بوشهر به بیان مشکلات شوراها و شهرداری های استان پرداخت.ایشان خواستار رفع مشکل مالی شورای اسلامی استان و تلاش جهت حفظ و تقویت جایگاه این شورا گردید ،آقای حسینی در خصوص انتخاب شهرداران و نیروهای متخصص شهرداری نیز فرمودند:استخدام و بکارگیری شهردار و نیروهای متخصص شهرداری بر اساس آزمون کتبی و مصاحبه عملی باشد رئیس شورای اسلامی استان بوشهر به ظرفیت های عالی در بدنه ی شوراها اشاره کردند و عنوان نمودند متأسفانه بخشداران و فرمانداران در این دوره از مجموعه ی وزارت کشور انتخاب شده اند و این در حالی است که افراد متخصص و توانمندی در شوراها و سایر نهادها و سازمانها وجود دارند و در رشد و توسعه استان موثر هستند.
آقای حسینی در ادامه گفتند حقوق کارکنان همه سازمان ها و نهادها در استانها و سراسر کشور  به صورت متمرکز پرداخت می شود بنابراین کماکان لازم است حقوق و مزایای کارکنان دبیرخانه شورای اسلامی استانها و حتی بیمه ایشان از مرکز پرداخت گردد.در آخر آقای حسینی نظارت شوراها بر کار مسئولین و شهرداران را سازنده ارزیابی کرده و بیان داشتند این انقلاب و نظام اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری گردیده و لازم است با نظارت و هماهنگی با نهادهای نظارتی از اموال بیت المال نگهداری و حفاظت نمایند.

تبلیغات شما