سه شنبه, 06 مهر 1400
کد خبـر : 669
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۷ ۱۸:۵۹

جلسه شورای اسلامی استان بوشهر با حضور دکتر ستوده معاون محترم امور عمرانی استانداری ، مهندس بردستانی مدیرکل محترم شهری و شوراها استانداری بوشهر و مهندس حسین پور کارشناس امور شهری استانداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان بوشهر جلسه شورای اسلامی استان بوشهر با حضور دکتر ستوده معاون محترم امور عمرانی استانداری ، مهندس بردستانی مدیرکل محترم شهری و شوراها استانداری بوشهر و مهندس حسین پور کارشناس امور شهری استانداری برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مهندس بردستانی در خصوص استقرار دبیرخانه شورای اسلامی استان بوشهر در ساختمان جدید عمارت مبارکی که با مرمت میراث فرهنگی در دهه فجر انقلاب اسلامی آماده بهره برداری می شود خبر داده و از اختصاص یک زمین به شورای استان از سوی اداره کل راه و شهرسازی نیز سخن گفتند. سپس آقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان بوشهر از همکاری خوب و سازنده دکتر ستوده،مهندس بردستانی و مهندس حسین پور،سپاسگزاری نموده و خواستار رفع مشکلات این شورا گردید و از انجام پروژه های عمرانی در شهرهای اهرم،دلوار و آباد نیز قدردانی نموده و خواستار اجرای پروژه های مهم و اساسی در این شهرها شد.
سپس به ترتیب نماینده شهرستان گناوه آقای شهمرادی،نماینده شهرستان کنگان آقای دکتر طاها دشتی مطلق،نماینده شهرستان دیلم آقای احمدی اصل و نماینده شهرستان دشتی آقای سید علی اکبر فاطمی به بررسی وضعیت و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستانهای خویش پرداختند و تسریع در انجام برخی از این پروژه ها را خواستار شدند.در پایان دکتر ستوده از پیگیری های شورای اسلامی استان و اعضای آن در رفع مشکلات مردم استان و شهرستانها، قدردانی نموده و از آنها خواستند مشکلات ماهانه خود را در زمینه های عمرانی به طور مستمر به معاون عمرانی استانداری بوشهر گزارش و ارسال نمایند . ایشان خواهان نظارت شورای اسلامی استان بر انجام پروژه های عمرانی گردیدند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما