جمعه, 20 تیر 1399

تبلیغات

کد خبـر : 555
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۲۳
دسته: مذهبی
پرینت
ایمیل

به مناسبت شهادت جانگداز حضرت جواد الائمه علیه السلام عاشقان و محبان اهل بیت در مساجد عالیشهر به برپایی مراسمات عزاداری و سوگواری پرداختند

به مناسبت شهادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت محمد بن علی امام جواد علیه السلام مساجد و محافل مذهبی شهر عالیشهر در سوگ این امام مظلوم سیاه پوش شدند.

به گزارش پایگاه خبری عالیشهروند در مسجدالنبی شهر عالیشهر عزاداران و دلسوختگان اهل بیت پس از نماز مغرب و عشا در مراسمی که به همت هیأت الرضای مسجدالنبی و با سخنرانی حجت الاسلام سید محمد طاهرزاده و مرثیه خوانی کربلایی مالک بهزاذی برپا شده بود، با عزاداری و سینه زنی ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان دادند.

همچنین در مسجدالجواد علیه السلام ، قدیمی ترین مسجد شهر عالیشهر نیز، محبان اهل بیت از سخنان شیوا و حکیمانه امام جمعه موقت عالیشهر حجت الاسلام شیخ احمد بحرانی و مداحی برادر مخلص حاج عباس جمالی کسب فیض کرده و در غم فقدان امام خویش عزاداری کردند.

عاشقان ائمه اطهار در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام فاز 4 نیز امشب در مجلسی که با سخنرانی و روضه خوانی حجت الاسلام سیدعلی موسوی همراه بود در غم و اندوه شهادت امام جواد علیه السلام به عزاداری و نوحه سرایی پرداخته و به درگاه اهل بیت علیهم السلام متمسک شدند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه