امروز:
جمعه, 01 تیر 1403
دسته: مشروح اخبار
چهارشنبه, 16 اسفند 1402 09:53
   
    ایمیل
کد خبـر : 54

تودیع و معارفه صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر؛

تودیع و معارفه صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر؛

هاشمی مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر شد

به گزارش عالی شهروند و به نقل از خبرنگار ایرنا، "حمیدرضا گل محمدی" روز سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر صندوق کارآفرینی امید در استان بوشهر اظهار کرد: در وصول مطالبات نیز عملکردی خوبی حاصل شده و استان بوشهر نیز در این شاخص در بین ۶ استان برتر کشور قرار دارد.

گل محمدی افزود: هاشمی مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و از نیروهای توانمند، ارزشی و با تجربه‌ است که امید است موفقیت‌های وی در صندوق نیز تداوم داشته باشد.

وی اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید کشور در سال جاری حدود ۶.۶ همت تسهیلات پرداخت کرده که این میزان در تاریخ صندوق رکورد محسوب می‌شود.

سرپرست مدیریت صندوق کارآفرینی امید شعبه استان بوشهر نیز گفت: امید است از این امتحان و اعتمادی که از سوی مسئولان ارشد صندوق کارآفرینی امید، استاندار بوشهر و معاونانش به اینجانب شده سربلند بیرون آمده و وظایف خود را به نحو مطلوبی به جا بیاورم.

سید مهدی هاشمی افزود: در انتخابات اخیر مردم حضور پرشوری داشتند که این حضور و مشارکت ارزشمند بار مسئولیت و رسالت مسئولان را دوچندان کرده و باید خادمی شایسته برای آنان باشیم.

وی ادامه داد: به عنوان مدیری مطالبه‌گر از ستاد برای پیشبرد رسالت‌های سازمانی و خدمت رسانی شایسته به مردم استان بوشهر تلاش و اهتمام جدی خواهم داشت.

هاشمی همچنین از هادی تمجیدی مدیر سابق صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر قدردانی کرد.

مدیر سابق صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر نیز گفت: در ابتدای سال برنامه‌ریزی برای پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات انجام شد که انتظار می‌رود با باز شدن ماژول این مهم تا پایان هفته جاری محقق شود.

هادی تمجیدی افزود: صندوق کارآفرینی امید شعبه استان بوشهر در شاخص وصول مطالبات که میانگین کشوری ۱.۷ درصد است با سهم ۲ دهم درصدی رتبه نخست کشور را دارا است.

وی ادامه داد: در بدو ورودم به مدیریت صندوق کارآفرینی استان بوشهر، این استان ۴۰۰ پرونده مشکوک الوصول داشت که این عدد اکنون صفر شده و شمار پرونده‌های معوق نیز تنها یک فقره است.

در این آیین با تقدیر از هادی تمجیدی، سید مهدی هاشمی معاون سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان سرپرست صندوق کارآفرینی امید شعبه استان بوشهر معارفه شد.

این آیین با حضور قدمی مدیرکل حراست و نجفی مدیر امور شعب و استانها صندوق کارآفرینی امید کشور برگزار شد.

منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 

پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالی شهروند

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

مجوز

 

تبلیغات