پنج شنبه, 14 مهر 1401
تبلیغات شما بالای خبر
کد خبـر : 577
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰

مهندس علی مقاتلی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالیشهر بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از سایت شرکت عمران عالیشهر؛ مدیرعامل شرکت عمران به همراه مشاور فرهنگی و اجتماعی با هدف بررسی و تقویت برنامه ها فرهنگی و اجتماعی از کانون بانوان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، بازدید کرد .
علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران هدف از برگزاری این دوره ها را توانمند سازی بانوان و شکوفا ساختن ذهن خلاق کودکان و نوجوانان دانست.
وی در ابتدای بازدید از کانون بانوان بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی حوزه زنان و خانواده شهر جدید عالیشهر و همچنین تقویت و توانمند سازی بانوان  و حفظ کرامت آنان در جامعه را از دیگر اهداف برگزاری کارگاه ها عنوان نمود .
مدیرعامل شرکت عمران  فعالیت های آموزشی تاب آوری، فرشینه، قالی بافی و دیگر کارگاه ها را توسط کانون بانوان مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان نمود: نداشتن تاب آوری لازم در مواجهه با مشکلات و سختی ها پیامدهای بی شماری را به زنان و خانواده ها تحمیل می کند و برای همین خاطر هم اکنون آموزش ، مهارت های لازم تاب آوری و توانمند سازی بانوان از برنامه های مهمی می باشد که در کانون بانوان اجرا می گردد.
وی اظهار داشت: زنان در جامعه ما نقش به سزایی دارند و اگر ما بخواهیم توسعه در شهر عالیشهر بوجود بیاید بایستی از قابلیت ها و توانایی های آنان درست استفاده کنیم و  برای رشد کمی  و کیفی جامعه باید از نقش مهم بانوان استفاده کرد  که این کار با توانمند سازی آنان امکان پذیر است و افزایش دوره های آموزشی می تواند  بانوان را نیز  به عنوان یک  تولید کننده  در جامعه به حساب آورد.
مقاتلی در ادامه بازدید خود از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مکانی برای شکوفایی ذهن‌های خلاق و کاری بسیار ارزشمند است به خصوص اگر برای گروه سنی کودک و نوجوان برنامه‌ریزی شده باشد  و نقش مربیان در این حوزه تاثیرگذار است.
مدیرعامل شرکت عمران در این بازدید از کارگاه طراحی، سفالگری، نقاشی و قصه گویی خلاق دیدن و با کوکان و نوجوانان گفت‌وگو کرد. کودکان و نوجوانان نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره ها از این کارگاه ها به عنوان یک فعالیت جذاب نام بردند.
وی افزود: این کارگاه ها فرصت خوبی برای کشف توانایی‌ها و مهارت‌های فردی کودکان، افزایش خلاقیت آنان، بهبود مهارت‌های حرکتی و افزایش عزت‌نفس کودکان و نوجوانان است.
وی ابراز امیدواری کرد: با تصویب اعتبار لازم جهت احداث ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و احداث این مرکز در شهر جدید عالیشهر کلاس های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با قوت بیشتر و تداوم برگزار خواهد شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما