جمعه, 18 آذر 1401
کد خبـر : 770
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۴۸

اولین نشست هم اندیشی بخشدار جدید شهرستان بوشهر در صحن شورای اسلامی عالیشهر برگزار شد

 

اولین نشست هم اندیشی بخشدار جدید شهرستان بوشهر در صحن شورای اسلامی عالیشهر

به گزارش پایگاه خبری عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر، نشست هم اندیشی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر عالیشهر با بخشدار جدید مرکزی شهرستان بوشهر برگزار گردید.
صدرالله اسدیان مطلق رئیس شورای اسلامی عالیشهر ضمن تبریک انتصاب آقای عارف علوی تبار  به سمت بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر گفتند: آقای علوی تبار از جوانان انقلابی، تحصیلکرده، با استعداد و پرتلاش بوده و انتصاب ایشان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نوید نتایج مطلوبی برای بوشهر و شهر عالیشهر به همراه خواهد داشت.
 رئیس شورای اسلامی عالیشهر در ادامه گزارشی از اقدامات و آخرین وضعیت معظلات و مشکلات شهر از جمله عدم تجهیز بیمارستان، فاضلاب و روند اجرایی، مشکلات نانوایی ها و کمبود سهیمه آرد، نبودن نمایندگی ادارات و سازمانها و عدم وجود شعبات بانک در شهر را بیان نمودند.


عارف علوی تبار بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر در این نشست ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل بیش از پیش بتوانیم درصدد رفع مشکلات شهروندان عالیشهر برآییم تا شاهد مشکلات کمتری در سطح شهر باشیم.
بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر گفت : با همکاری مجموعه مسئولین در راستای حل مشکلات مردم گام برداشته و وقت و انرژی خود را در راه خدمت به مردم گذاشته تا در پایان مسئولیت این خدمات به یادگار بماند و مردم به نیکی از ما یاد کنند.
عارف علوی تبار افزود: مهم نیست عمر مسئولیت چقدر باشد، مهم آنست که تا زمانی که در مسند خدمتگزاری به مردم هستیم، برای رضای خدا و رفاه مردم و توسعه شهر حرکت کنیم.


پایگاه خبری، اجتماعی و سیاسی عالیشهروند (شهروندعالی)
 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما