پنج شنبه, 05 خرداد 1401
کد خبـر : 706
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ۲۳:۲۴
دسته: فرهنگی
پرینت
ایمیل

جشن اختتامیه هفته فرهنگی عالیشهر با اجرای گروه موسیقی نی مه به همت شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به عنوان دومین استان برگزار کننده این طرح در سطح کشور در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب این شهر برگزار شد و از دست اندر کاران این هفته فرهنگی تجلیل به عمل آمد.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: جشن اختتامیه هفته فرهنگی عالیشهر شب گذشته با حضور جمعی از مسئولین واستقبال گسترده مردمی با اجرای گروه موسیقی نی مه به خوانندگی امیر میرشکاری و مجری گری حسن غلامی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب این شهر برگزار شد و از دست اندرکاران هفته فرهنگی عالیشهر نیز تجلیل به عمل آمد.
در این آئین علی مقاتلی ضمن تشکر از عوامل اجرایی هفته فرهنگی عالیشهر و همچنین همراهی بسیار خوب مردم، عنوان کرد: با افتتاح پروژه های عمرانی و علی الخصوص مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر امیدواریم توانسته باشیم برای جامعه هنری قدمی برداشته و هنرمندان نیز بتوانند از این فضای بوجود آمده استفاده مطلوبی ببرند.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ضمن عذرخواهی از مردم بدلیل کنسل شدن اجرای گروه موسیقی بدلیل شرایط بد آب و هوایی در روزهای قبل، اظهار داشت: سال آینده پروژه هایی در حوزه درمان و فرهنگی همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در دستور کار داریم که امیدواریم برای مردم این شهر مفید باشد.
وی با اشاره به اجرای برنامه های متعدد در هفته فرهنگی عالیشهر عنوان کرد: در برگزاری این برنامه ها که برای اولین بار در سطح عالیشهر با عنوان هفته فرهنگی اجرا شده است زحمات زیادی کشیده شده است که لازم است از اداره کل ارشاد اسلامی استان، فرمانداری و شورای تامین بابت صدور مجوزات لازم، شهرداری و شورا  و کلیه کسانی که با ما همکاری داشته اند صمیمانه تشکر و قدر دانی نمایم.
فاطمه بحریاری نیز در حاشیه این آئین گفت: هفته فرهنگی عالیشهر با اجرای 40 برنامه به مناسبت چهلمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه ریزی و اجرا شده  که برای اولین بار در سطح استان و عالیشهر در قالب طرح نشاط اجتماعی برگزار شده است.
مشاور فرهنگی اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود: با توجه به کارشناسی انجام شده ، برنامه ها طوری طرح ریزی شده بود که اقشار مختلف در رده های سنی  و علایق متفاوت بتوانند در آن مشارکت داشته باشند که الحمدالله با استقبال گسترده مردمی مواجه شد.
وی به تشریح برنامه های صورت گرفته پرداخت و اظهار داشت: هفته فرهنگی عالیشهر شامل بازی های بومی محلی در مدارس، اجرای تئاتر خیابانی در بوستانها، شب شعر و مسابقه مشاعره، کارگاه آموزشی، سمینار، اکران فیلم های سینمایی، برگزاری جشن، نمایشگاه عکس و اجرای 10 غرفه صنایع دستی،  همزمان با افتتاح پروژه مجتمع فرهنگی هنری آفتاب این شهر برگزار شده است.
بحریاری با بیان اینکه بودجه هزینه شده در این برنامه ها از شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور اختصاص یافته است، عنوان کرد: شهر جدید عالیشهر بعد از شهر جدید صدرا شیراز دومین شهر در سطح کشور می باشد که اقدام به برگزاری هفته فرهنگی نموده است که با اقدامات خوب فرهنگی صورت گرفته قطعا باعث الگوبرداری سایر شهرهای جدید کشور خواهد شد.
بحریاری با اشاره به اینکه بدلیل استقبال گسترده  و درخواست های مردمی، علاقمندیم این هفته فرهنگی را همه ساله  اجرا نمائیم، خاطر نشان کرد: طی دو سال اخیر شرکت عمران شهر جدید عالیشهر حدود 200 برنامه فرهنگی در شهر عالیشهر اجرا نموده است که برخی از این طرح ها برای اولین بار در سطح کشور اجرا شده است که مورد استقبال مردمی قرار گرفته است./انتهای پیام

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما