یکشنبه, 03 مرداد 1400
کد خبـر : 634
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۶ فروردين ۲۶۴۰ ۲۳:۰۶

جلسه شورای اسلامی استان با فرماندهی و معاونین نیروی انتظامی استان بوشهر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عالیشهروند در مورخ ۹۷/۰۷/۲۴ ‌ ساعت ۱۶جلسه‌ی شورای اسلامی استان با فرماندهی و معاونین نیروی انتظامی در محل اجلاس نیروی انتظامی برگزار گردید.
در این جلسه آقای سید مصطفی حسینی رئیس شورای اسلامی استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از فعالیت های چشمگیر نیروی انتظامی در سطح استان تقدیر و تشکر و قدردانی نمودند. ایشان در خصوص ضرورت استقرار کلانتری در شهر آباد، گفتند:این شهر مدت 5 سال است که به شهر تیدبل گردیده است و جهت استقرار امنیت و نظم در این شهر و روستاهای همجوار لازم است کلانتری در آن تأسیس شود.
رئیس شورای اسلامی استان از فرماندهی نیروی انتظامی درخواست نمودند نسبت به ارتقاء شغلی فرماندهی انتظامی شهرستان گناوه از 16 به 17 و افزایش پرسنل و ایجاد دو کلانتری در بازار و در روستای محمدصالحی این شهرستان همکاری و مساعدت نمایند.
در ادامه آقای سید علی اکبر فاطمی نماینده شهرستان دشتی در شورای اسلامی استان و نماینده استان در شورای عالی استانها و آقای دکتر دشتی مطلق نماینده شهرستان کنگان در شورای اسلامی استان و نماینده دیگر شورای استان در شورای عالی استانها و آقای حسن رمضانی نماینده شهرستان جم در شورای اسلامی استان و نائب رئیس شورای اسلامی استان نیز به ارائه نقطه نظرات و بیان مشکلات شهرستانهای خود پرداختند.
در پایان سردار واعظی فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان بوشهر ضمن تشریح خدمات شبانه روزی این نیرو در سراسر استان از حضور اعضای شورای اسلامی استان و برگزاری این جلسه استقبال نموده و اظهار امیدواری کردند که این جلسات جهت رفع مشکلات مردم به صورت مستمر ادامه یابد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات شما